KONTAKT

Camilla Magnusson
Fritidsgårdschef
Kommunala och förenings- brukardrivna fritidsgårdar.
Tel: 0520 – 49 62 56, 0700 – 89 09 00
camilla.magnusson@trollhattan.se

Anna Hallberg
Föreståndare Skogshöjdens fritidsgård.
Tel: 0520 – 49 65 08, 070 – 082 09 08
anna.hallberg@trollhattan.se

David Cicek
Föreståndare Kronans fritidsgård.
Tel: 0520 – 49 63 59, 070 – 615 63 59
david.cicek@trollhattan.se

Fady Daoud
Föreståndare Lexington fritidsgård.
Tel: 0520 – 49 63 66, 073 – 34 88 636
fady.daoud@trollhattan.se

Karin Jacobsson-Mauritzson
Föreståndare Storegården & Sjuntorps fritidsgård.
Tel: 0520 – 49 60 16, 073-348 88 87
karin.jacobsson-Mauritzson@trollhattan.se

Peter Andersson
Föreståndare Sylte fritidsgård.
Tel: 0520-49 60 68, 070 – 597 63 66
peter.andersson2@trollhattan.se

Åsa Wadenbo
Föreståndare Fritidsgården V-huset.
Tel: 0520 – 49 73 81, 073-34 88 663
asa.knide-vadenbo@trollhattan.se

 

Webbansvariga:
Magnus Sörensen
Storegårdens Fritidsgård.
0520 – 49 60 16
magnus.sorensen@trollhattan.se

Bjarne Hoff
Skogshöjdens Fritidsgård.
0520 – 49 65 08
bjarne.hoff@trollhattan.se

Comments are closed.